PREDAJ / PRENÁJOM - Cortec
KE ,Magnezitárska 2/A
055 | 632 44 50
BA ,Rožňavská 12
02 | 43 42 57 66
Pondelok-piatok : 7:30 - 16:00
Sobota, nedeľa : zatvorené

PREDAJ / PRENÁJOM - Cortec

 

PRENÁJOM kancelárskych priestorov

 

Kancelárie na prenájom v lokalite Košice – mestská časť Ťahanovce, Magnezitárska 2/A – ŠTANDARD A

Kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí bez výťahu.
K dispozícii je parkovanie v objekte, ktoré je neobmedzené,
Zabezpečené je upratovanie, energie, internet, PCO, kamerový systém, klimatizácia, neobmedzený vstup do objektu 24/7. Priestory disponujú kuchynkou s chladničkou sedením a mikrovlnou rúrou, kúpelňou so sprchovacím kútom…

Podlahová plocha je 290 m2,
Pôdorys v galérii.
Nábytok na fotografiách je možné odkúpiť.

Cena prenájmu priestorov – 6,50 €/m2/bez DPH/bez médií
Cena médií – 1,5€/m2/bez DPH/bez médií
Cena služieb – 0,5€/m2/bez DPH/bez médií

 

PREDAJ Motorest Hámor

 

Ponúkame na predaj Motorest Hámor ktorý sa nachádza v južnej oblasti Slovenského raja – Hnileckej doline – v prekrásnej časti obce Mlynky – Prostredný Hámor. Motorest Hámor bol postavený v roku 1976 a v roku 2011 prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nehnuteľnosť pozostáva z obytnej časti ktorá sa nachádza na poschodí a reštauračnej ktorá sa nachádza na prízemí . Obytná časť pozostáva zo 6 izieb a izby pre personál. Ubytovacia kapacita je 20-30 lôžok. Izby sú kompletne zrekonštruované, obložené kvalitným drevom, čo ubytovacím hosťom dodáva pocit väčšej spojitosti s prírodou. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením. 3 izby majú k dispozícií vlastnú terasu, na ktorej najmä v letných mesiacoch hostia nájdu príjemné posedenie pod holým nebom.

Reštauračná časť je pre 50 osôb. Objekt je bez vnútorného vybavenia. Fajčiarska krytá terasa je pre 30 osôb. Okrem toho ponúkame možnosť krytého posedenia v prírode s ohniskom a grilom. Objekt je vhodný na usporiadanie rodinných osláv, pracovných porád a školení a firemných prezentácií. K nehnuteľnosti patri vlastné parkovisko a vedľajší pozemok. Celková rozloha pozemku je 980m2. Celková rozloha nehnuteľnosti je 500 m2 a to prízemie 250m2 a poschodie 250m2. Vykurovanie je riešené el. topným telesom a krbom. Konštrukcia nehnuteľnosti je betón a drevo . Strecha je sedlová a krytina je plech. Odpad je riešený vlastnou čističkou odpadových vôd. Doprava autom, pred motorestom je zástavka autobusu a taktiež železničná stanica.

Mlynky sú najvýznamnejším strediskom zimných športov v Slovenskom raji. Na severných svahoch Kruhovej je vybudovaná sústava lyžiarskych vlekov a zjazdových tratí, v doline Bielych vôd je lyžiarsky vlek a štandardné bežecké trate. Návštevníci tu môžu zabudnúť na každodenný stres. V tejto oáze ticha a pokoja je však dostatok možností pre využitie voľného času. Milovníci prírody i športu tu nájdu pestrú ponuku príležitostí pre športovanie či spoznávanie čarokrásnej prírody a významných kultúrnych pamiatok. Pre priaznivcov vody a vodných športov je ideálnym miestom priehrada Palcmanská Maša pri obci Dedinky. V neďalekom Poprade sa nachádza Aquacity Poprad – vodný svet, ktorý uspokojí aj náročnú klientelu.

Počet nadzemných podlaží:   1
Podpivničený:   nie
Príprava teplej vody:   bojler
Plyn:   áno
Elektrický prúd:   áno
Úžitková plocha:   500 m2
Typ WC:   splachovacie
Spôsob kúrenia:   elektrické
Prístupová cesta:   asfaltová
Garáž:   áno

Cena 144.900 EUR.